Author: D***n
Date:
Review: Very satisfied………………………………………
Màu sắc: màu nâu
Price: 207.100₫
Original Price: 218.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 250 g |
| Chiều dài | 71 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2404155977979999 |
Author: D***n
Date:
Review: Very satisfied………………………………………
Màu sắc: màu nâu
Author: s***i
Date:
Review: Giao hàng nhanh chóng, chính xác. Đóng gói cẩn thận, gọn gàng, số lượng đầy đủ.
Màu sắc: màu nâu
Author: v***y
Date:
Review: good
Màu sắc: màu nâu
Author: j***2
Date:
Review: it looks very natural, affordable price Value for money: affordable Easy to wear: very light Comfortable to wear: totally Hairstyle Stylishness: very cute and simple
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm